Поговоримо про ломбард?
Навколо слова «ломбард» існує багато стереотипів.
Ми зібрали ТОП – 5 міфів про діяльність ломбардів, щоб розвіяти їх та розказати Вам про реалії діяльності ломбарду в сучасному світі.
Отже, міф №1.
У ломбардах скуповують крадені речі.Згідно із законом, здати річ можна тільки при реєстрації і пред'явленні документа, що посвідчує особу, а це абсолютно не влаштовує злодіїв.
Міф №2.
Клієнти ломбарду асоціальні особистості. Якщо, вірити в ці домисли, то виявиться, що до волоцюг та жебраків можна внести іспанську королеву Ізабеллу, яка заклала в ломбард свою корону, щоб спорядити експедицію Колумба та прусського короля Фрідріха Великого, який регулярно позичав гроші для можливості організувати свої військові походи. Сучасні ж люди за допомогою ломбардів вирішують свої фінансові труднощі та обмінюють непотрібні в побуті речі на гроші, щоб купити актуальні.
Міф №3.
Послуги ломбарду процвітають в часи економічної кризи.Вся відповідь в законі економіки: в період криз, політичних і економічних потрясінь рівень доходів ломбардів не підвищується. У той же час при стабільному розвитку економіки і високому рівні платоспроможності населення активність користування ломбардами підвищується. Це пов'язано з тим, що люди більше впевнені в завтрашньому дні і твердо знають, що легко зможуть викупити свою цінну заставу. Тому, активізуються ломбарди не в кризу, а саме в періоди матеріального благополуччя.
Міф №4.
В ломбардах високі відсоткові ставки.Якщо порівняти з мікрофінансовими організаціями та банками, ломбард надає нижчі відсотки, оскільки гарантією порядності клієнта служить закладена річ. Саме в «Благо» можливі індивідуальні умови для кожного клієнта. Ви можете отримати потрібну Вам суму із найменшим відсотком за користування. А для тих, хто вирішив скористатись послугами вперше діятимуть спеціальні умови – відсоткова ставка під 0,001% на день!
Міф №5.
Повернути свою заставу непросто.Цей стереотип зародився ще в 90-ті роки. Сьогодні ж діяльність будь-якого ломбарду та його взаємовідносини з клієнтами, контролюються державними органами. Кредит в ломбарді по надійності не поступається банківському, але при цьому оформляється набагато швидше (не потрібно довідок і поручителів) і позичальник також знаходиться під надійним захистом чинного законодавства.
https://minfin.com.ua/blogs/blagoofficial/165312/