0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

Про компанію

ТМ «Благо» об'єднує послуги заставного і беззаставного кредитування населення.
23-річна історія

Мережа «Благо» створена 1999 року

3,3 млн осіб

Стали клієнтами «Благо»

icon step 3

Вважаємо, що будь-яка ситуація має рішення

partner 1

Бренд компанії - неодноразовий переможець конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху», «Компанія Року», «Вибір Країни».

partner 2

Є членом Всеукраїнської асоціації ломбардів

partner 3

Є членом Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній

Місія компанії «Благо»

Місія «Благо» ґрунтується на розумінні потреб і бажань клієнтів. Ми прагнемо допомогти кожному споживачеві знайти оптимальне рішення його тимчасових фінансових труднощів за рахунок доступних тарифів і високої оцінки застави, гарантій та інших переваг лідера.

Новаторство мережі «Благо»

Як лідер ринку кредитування фізичних осіб «Благо» прагне постійно розширювати можливості клієнтів, впроваджуючи найбільш інноваційні продукти. Компанія пропонує сервіс дистанційної оплати відсотків - через особистий кабінет на сайті за допомогою банківської платіжної картки.

Відкритість мережі «Благо»

У «Благо» клієнтам забезпечені абсолютно прозорі умови кредитування і можливість обрати оптимальний тарифний продукт, який максимально відповідає їх потребам. Фахівці ломбардних відділень, а також оператори контакт-центру готові проконсультувати клієнтів, компетентно відповісти на питання, що цікавлять. Керівництво компанії завжди відкрите до спілкування із засобами масової інформації.

Доступність мережі «Благо»

Відділення компанії представлені у всіх куточках України, активно розвиваються навіть в невеликих адміністративних центрах. Офіси зручно розташовані в жвавих районах міст, більшість з них відкриті без вихідних і працюють за подовженим графіком. З документів для оформлення кредиту в «Благо» необхідні лише паспорт та ідентифікаційний код, а вся процедура займає не більше 15 хвилин. «Благо» видає короткострокові кредити з можливістю неодноразового продовження договору кредитування, а також дострокового погашення.