0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

КЕРІВНИЦТВО

photo
Косирєв Дмитро Сергійович Генеральний директор

Народився в Харкові 1984 року. Вищу освіту здобув у Київському економічному інституті менеджменту.

Професійну діяльність розпочинав у 2001 році у великій дистриб'юторській фірмі, після чого зробив вибір на користь банківської сфери («Приватбанк», «Універсальний банк розвитку та партнерства» (пізніше - «БГ Банк»), «Кредитпромбанк»).

За 12 років у фінансовій галузі побудував успішну кар'єру, пройшовши шлях від менеджера споживчого кредитування до начальника управління продакт-менеджменту. Виконував обов'язки директора департаменту роздрібного бізнесу «Кредитпромбанку». При безпосередній участі Дмитра Сергійовича були впроваджені популярні програми споживчого кредитування спільно з «Дельта-Банком» і Platinum Bank, а також іпотечне кредитування за програмою співпраці з Державною іпотечною установою.

До команди «Благо» приєднався в 2013 році на посаді комерційного директора. З березня 2019 року обіймає посаду генерального директора компанії.

Життєве кредо: Роби, що повинен робити - і хай буде що буде!

Головна риса, яка допомагає досягти успіху: цілеспрямованість.

Основне коло питань: стратегічні питання, бізнес-процеси, прогнози і перспективи, довгострокові проекти.

photo
Олександр Бурченко Керівник департаменту продажів

Народився в 1975 році в м. Слов'янськ Донецької області. Закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «фінанси і кредит».

Досвід роботи у фінансовій сфері складає більше 20 років. Професійну діяльність розпочинав з позиції економіста кредитного відділу в Донецькому головному регіональному управлінні Промінвестбанку. Пізніше Олександр Борисович обіймав керівні посади у відділеннях, філіях і управліннях Промінвестбанку, Промекономбанку, Кредитпромбанку.

До команди «Благо» Олександр Борисович приєднався в 2008 році на посаді комерційного директора. З 2012 року очолює в компанії напрям беззаставного кредитування.

Життєве кредо: створювати, розвивати, експериментувати, досягати.

Головна риса, яка допомагає досягати успіху: виносити урок з будь-якого результату і застосовувати отриманий досвід.

Основне коло питань: питання беззаставного кредитування, продукти, умови, тенденції на ринку.

photo
Марина Маківчук HR-директор

Народилася 1972 року в Донецьку. Вищу економічну освіту отримала в Харківському державному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва, також закінчила Донецький інститут соціальної освіти (спеціальність «практична психологія»).

Має більш ніж 25-річний досвід роботи, з яких 15 присвятила сфері HR, пройшовши шлях від керівника відділу навчання до HR-директора. З 2002 р. займала посаду керівника відділу навчання в міжнародному проекті технічної допомоги Міністерства Великобританії у справах міжнародного розвитку; з 2005 року - керівник відділу персоналу великої виробничої корпорації «Укрінтерпродукт» (у складі - понад 80 підприємств); з 2007 р. - директор із персоналу мережі магазинів модного одягу і взуття Cult Fashion Group; з листопада 2007 р. - директор із персоналу міжнародної компанії «Інтергейм Україна».

З 2009 року - на посаді директора з управління персоналом ТМ «Благо».

В активі Марини Анатоліївни - участь у численних тренінгах, семінарах, конференціях, професійних форумах з питань ефективного управління людськими ресурсами, побудови команди, бюджетування HR-процесів, лідерства, тайм-менеджменту, управління фінансами.

Складові успіху: любов до своєї справи, орієнтація на результат, вміння визнавати свої помилки, лояльність, робота в команді

Життєве кредо: Коли не знаєш, що робити, роби крок вперед.

Основне коло питань: тенденції на ринку праці, питання підбору, адаптації, навчання, мотивації та оцінки персоналу, трудове законодавство.