0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

ЯК СПЛАТИТИ КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ?

1. Через Особистий кабінет на сайті
Оплата банківською карткою в особистому кабінеті Благо (VISA/Mastercard будь-якого типу). Доступність 24/7, комфорт, економія часу та коштів на дорогу.
.

Які операції можливі у кабінеті?

  • Купівля днів. Якщо коштів на карті недостатньо для оплати всіх нарахувань за договором, можна сплатити частину – купити дні. Договір буде продовжено на ту кількість днів, яку ви сплатите. Вартість одного дня можна побачити під час оплати. Якщо ви бажаєте сплатити кілька днів, вказану суму необхідно помножити на кількість оплачених днів.
  • Пролонгація (продовження) договору. Оплата всіх нарахувань на поточну дату та продовження договору на той самий строк, на який було оформлено попередній.
  • Часткове погашення кредиту. Ви можете погасити кредит на бажану суму до 1 грн., а договір буде продовжено на той самий термін, на який було оформлено попередній. Для повного закриття (погашення) кредиту та викупу виробу необхідно відвідати відділення.
  • Online оплата доступна в період дії договору та можливого прострочення до моменту інкасації виробу.

    2. У відділенні мережі ломбардів "Благо"
  • Можливість здійснити повний викуп виробу, змінити умови договору під час перезастави.
  • Для выкупу виробу необхідно сплатити відсотки та суму кредиту на відділенні, де знаходиться виріб.

[frontend.online-payment:how-to-pay] Сплатити

Шановні клієнти! У зв'язку з проведенням робіт на сайті, сервіс з погашення кредитів недоступний з 23:59:59 до 06:00. Приносимо вибачення за тимчасові незручності