0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

Оцінка виробів з золота

Максимальна оцінка золота до 2125 грн/г
Перший кредит лише під 0,25% на день!
Якщо ви здаєте золото без викупу - оцініть тут.
Проба виробу
Наявність каміння
Стан
?
Брухт - якщо Ваш виріб пошкоджено, зламано, в єдиному екземплярі (сережки)
Статус клієнта
?
Якщо Ви не знаєте свій статус - зверніться за телефоном гарячої лінії. З перевагами програми лояльності можна ознайомитись на сторінці "Програма лояльності"
Оцінка вашого виробу0грн*
*Залежно від обраних умов кредитування.
Максимальна оцінка 2125 грн/грам для виробів у відмінному стані

Інвестувати в дорогоцінні метали — звичка не лише банкірів, але і багатьох громадян. За потреби можна здати золото в ломбард і у такий спосіб перевести заощадження в готівку. Або ж придбати на гроші, які планується відкласти на майбутнє, ювелірну прикрасу чи злиток. Таким чином можна уберегтися від коливань інфляції, адже ціна унції на ринку, зазвичай, стабільніша за курс валют.

Плануєте операцію з металом? Дізнайтесь, скільки коштує грам золота в ломбарді

Саме ці установи спеціалізуються на операціях з дорогоцінними металами, моніторять ринок, зокрема актуальну ціну на біржі, що і формує вартість граму. Це допоможе зорієнтуватися в цінах тим, хто планує придбати чи віддати під заставу золоту річ. Також ломбарди є найпопулярнішими установами, де можлива офіційне кредитування під заставу золота для громадян. До прикладу, не всі ювелірні заводи готові купляти метал у клієнтів, натомість пропонують лише обмін старих виробів на нові з доплатою. Ломбарди працюють за ліцензією, тому всі операції відбуваються на законних підставах. Тоді як продаж золота за об’явами, неофіційним покупцям може супроводжуватись ризиком для власника виробу. Крім того, ломбарди пропонують зручний клієнтський сервіс:

 • розширену мережу представництв;
 • програми лояльності для постійних клієнтів;
 • консультації та супровід спеціалістів;
 • акційні пропозиції й знижки.

Графік зростання цін на золото

На що звертати увагу: ціна золота за 1 грам та додаткові критерії оцінки

Найперше, на що орієнтується клієнт при виборі ломбарду — це ціна. Цю інформацію легко дізнатися на сайті чи у відділенні, або ж зателефонувавши на гарячу лінію мережі. Найпоширенішою пробою ювелірних виробів є 585, тому на інформаційних банерах найчастіше зазначають саме яка оцінка золота 585 проби за 1 грам. Та ломбарди проводять операції з цінними металами різних проб, приймають не лише нові чи вживані вироби, але і брухт металів. На сайті “Благо” розміщено калькулятор, визначити приблизну вартість можна за пару кліків:

 1. Вписати в поле вагу виробу.
 2. Зазначити наявність у виробі каміння.
 3. Обрати пробу з випадаючого списку.
 4. Вказати “брухт”, якщо виріб пошкоджений.

Калькулятор визначить приблизну вартість золота, яке ви плануєте запропонувати ломбарду. Точна ціна визначається безпосередньо у відділенні спеціалістом, оскільки необхідно підтвердити заявлену пробу, навіть при наявності чеку покупки чи клейма, оглянути виріб і визначити стан. На формування остаточної вартості впливає як стан виробу, його проба, так і умови кредитування, які цікавлять клієнта: у ломбарді пропонуються різні типи і терміни застав.

Різниця ціни на лом золота і виріб тієї ж проби

Лом, або ж брухт цінних металів, оцінюється нижче, ніж неушкоджений виріб. До брухту можуть зарахувати частини прикрас, наприклад, деталь замка, секцію ланцюжка, одну сережку з пари, сильно деформовані вироби. Однак прикраси, які мають сліди носіння, не обов'язково оцінюються, як брухт. Так само і прикраси низької проби, а це 375 проба золота, приймають під заставу як повноцінний виріб. Навіть, якщо на частині виробу немає клейма заводу, спеціаліст у відділенні визначить пробу за допомогою тесту. Усі вироби, навіть з фабричним клеймом, тестуються в обов’язковому порядку малоінвазивним але точним методом. Кожна проба має власну визначену вартість, та, наприклад, золото 583 проби та 585 будуть мати невелику розбіжність в ціні за грам. Але прикраса і брухт однієї й тієї ж проби матимуть різну оціночну вартість. Інформацію про поточні ціни за грам металу завжди можна дізнатися на сайті чи гарячій лінії “Благо”, та найбільш інформативним буде звернення у відділення для проведення точної оцінки.

Проба золота

Метал 1 категорії 

Застава

Метал 1 категорії 

Кредит на 1 день

Метал категорії ЛОМ 

Застава

375

1 074

994

955

500

1 432

1 325

1 273

583

1 669

1 545

1 485

585

1 675

1 550

1 490

750

2 147

1 987

1 910

850

2 165

2 165

2 165

900

2 577

2 385

2 292

958

2 743

2 538

2 440

999

2 743

2 538

2 440

Яка ціна золота в ломбарді “Благо” та як оформити позику

Порівнявши ціни провідних мереж ломбардів, можна помітити, що вони відрізняються, адже кожна організація має власну ціноутворюючу політику. Формування цін у ломбарді “Благо” спирається на прогнози вартості унції металу на світовій біржі. Тому періодично відбувається перерахунок цього важливого показника, аби пропонувати клієнтам справедливу оцінку. Однак, порівнюючи пропозиції на ринку, варто орієнтуватися не лише те, яка ціна золота за грам у ломбарді, але і на умови кредитування: відсоткову ставку за кредитом, програми лояльності, знижки та акційні пропозиції. Ці аспекти безпосередньо впливають на те, чи буде співпраця комфортною та дійсно вигідною для клієнта. Наприклад, в “Благо” діє спеціальна пропозиція для нових клієнтів “Тест-Драйв”, з платою за користування позикою 0,001% в день, це безвідсотковий кредит — скільки отримали, стільки і повернули. Клієнти, які не планують викуповувати свою заставу, наприклад, лом золота, можуть скористатися послугою “Швидке рішення”, оформивши кредит на один день. Також в “Благо” діє програма лояльності для постійних клієнтів, які можуть накопичувати бали, а потім витрачати їх на погашення кредиту чи частково оплачувати ними покупку. Аби отримати гроші під заставу, потрібно:

 • принести у відділення свою цінну річ;
 • передати фахівцю для оцінки, узгодити умови кредитування (якщо золото — ціна за грам, терміни повернення кредиту);
 • оформити договір, надавши паспорт та ІПН;
 • отримати гроші.

Процедура оформлення, включно з оцінкою застави, не забере багато часу, адже працівники “Благо” дотримуються високих стандартів обслуговування та є кваліфікованими спеціалістами у сфері ломбардного кредитування.

Повернення кредитів під заставу

Ще одним важливим аспектом взаємодії з ломбардом, є повернення кредиту. Для зручності клієнтів “Благо” пропонує наступні рішення:

 • одноразова виплата чи оплата частинами;
 • оплата онлайн на сайті чи офлайн у відділенні.

Часто клієнти на етапі вибору ломбарду не задумуються про цей момент кредитних відносин, беручи до уваги лише критерії оцінки застави, як то ціна на золото. У разі непередбачуваних ситуацій, коли виникають труднощі з поверненням коштів, це може обернутися для боржника втратою застави. У “Благо” на такі випадки передбачено кілька зручних рішень — це купівля днів та часткове погашення кредиту.

Не лише золото може бути вашою заставою

Ломбард “Благо” має широкий перелік речей, які можуть виступати заставою за кредитом: електронні гаджети, побутова техніка, електроінструменти, велосипеди, спортивний інвентар тощо. Тому у разі, коли знадобилися гроші, вдома точно знайдеться річ, під яку “Благо” надасть позику. Також у відділеннях мережі завжди можна купити техніку та безліч інших корисних товарів за приємною вартістю.