Про компанію
«Благо» - провідна національна мережа ломбардів, одна з найбільших мереж в Східній Європі. За підрахунками аналітиків компанії, на частку «Благо» припадає 20% від загального обсягу заставного кредитування в Україні.
18-річна історія

Мережа «Благо» створена 1999 року

3 млн осіб

Стали клієнтами «Благо»

icon step 3

Вважаємо, що будь-яка ситуація має рішення

partner 1

Неодноразовий переможець конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в номінації «Ломбард»

partner 2

Є членом Всеукраїнської асоціації ломбардів

partner 3

Входить до складу багатопрофільного холдингу «БЕРЕГ-ГРУП», діяльність якого зосереджена у фінансовій, ювелірній та інших сферах бізнесу.

Місія компанії «Благо»

Місія «Благо» ґрунтується на розумінні потреб і бажань клієнтів. Ми прагнемо допомогти кожному споживачеві знайти оптимальне рішення його тимчасових фінансових труднощів за рахунок доступних тарифів і високої оцінки застави, гарантій та інших переваг лідера.

Новаторство мережі «Благо»

Як лідер ринку заставного кредитування фізичних осіб «Благо» прагне постійно розширювати можливості клієнтів, впроваджуючи найбільш інноваційні продукти. Компанія пропонує сервіс дистанційної оплати відсотків - через великі термінальні мережі IBox, EasyPay, City24, Tyme, 2Click, ФК Система, а також безпосередньо через сайт «Благо» за допомогою банківської платіжної картки і сервісів EasyPay, PayMaster, Coin. «Благо» удосконалює сервіс, розширюючи лінійку застав, що приймаються: крім традиційних дорогоцінних металів і каміння, можна отримати кредит практично під будь-який вид побутової та електронної техніки, електроінструментів, спортінвентарю та ін.

Відкритість мережі «Благо»

У «Благо» клієнтам забезпечені абсолютно прозорі умови кредитування і можливість обрати оптимальний тарифний продукт, який максимально відповідає їх потребам. Фахівці ломбардних відділень, а також оператори контакт-центру готові проконсультувати клієнтів, компетентно відповісти на питання, що цікавлять. Керівництво компанії завжди відкрите до спілкування із засобами масової інформації.

Доступність мережі «Благо»

Відділення компанії представлені в усіх куточках України, активно розвиваються навіть у невеликих адміністративних центрах. Офіси зручно розташовані у жвавих районах міст, більшість із них відкриті без вихідних і працюють за подовженим графіком. Для оформлення кредиту в «Благо» необхідні лише паспорт й ідентифікаційний код, а вся процедура займає не більше 15 хвилин. Кредити видаються на термін від 1 до 30 днів з можливістю неодноразового продовження договору кредитування, а також дострокового погашення.