0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

Золото в ломбарді

24.11.2023

Зміст:

 1. Ціна золота 585 у ломбарді
 2. Дізнатись вартість золота сьогодні
 3. Як здати золото у ломбард

Насамперед, до того, як віднести і здати своє золото до ломбарду, з'ясовують саме це – чому приймають грам металу у закладі. Але чи все так просто, і чи достатньо цього, щоб укласти вигідну угоду? Чесно відповідаємо у цій статті.

Ціна золота у ломбарді – від чого вона залежить

Цей показник формується з урахуванням ціни на унцію металу на світовій біржі. Вартість золота постійно змінюється так як цей метал має стабільно високу інвестиційну привабливість. Так, середня вартість однієї тройської унції в 2021 році становила від $1700 до $1950. Згідно з прогнозами наших фахівців, у 2022 році середня ціна за тройську унцію золота становитиме від $1810 до $1821.

Однак формула розрахунку у всіх організацій індивідуальна, тому ціна за золото однієї і тієї ж проби у різних ломбардів може відрізнятись. Тут багато залежить від політики окремо взятої компанії.

Впливає на ціну і проба металу – чим вона вища, тим дорожче буде коштувати грам. Жовтий дорогоцінний метал ділять на чотири проби: 375, 583, 585 і 999. Кожна із проб відображає відсоток вмісту золота у виріб, наприклад, 375 - 37,5% відсотків дорогоцінного металу, 583 - 58,3%, 585 і відповідно 99,9% у виробах з 999 пробою.

Проте вартість золота – це все, що має цікавити споживача під час виборів ломбарду. Потрібно обов'язково врахувати умови кредитування, процентну ставку за день користування кредитом, термін, на який берете позику. А також наявність акцій, спеціальних пропозицій, програми лояльності клієнтам, які допоможуть заощадити.

Як дізнатися, скільки коштує грам золота у ломбарді на сьогодні?

Безперечно, що того, хто вирішив отримати кредит під заставу, цікавить поточна ціна. Дізнатися її можна так:

 • Зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію – так можна отримати консультацію не лише щодо цін, а й дізнатися про адресу найближчого представництва;
 • Прийти у відділення ломбарду та уточнити поточну вартість за грам золота різної проби у співробітника;
 • Скористайтеся калькулятором на сайті – можна відразу підрахувати суму, яку отримаєте в кредит за конкретний виріб

  Запитуючи ціну грама золота в будь-якому ломбарді, не соромтеся поцікавитися у співробітників і про спеціальні пропозиції, поточні акції. Наприклад, у «Благо» діє спеціальний тариф для нових клієнтів зі ставкою 0,001% на день – тобто вам не доведеться сплачувати відсоток за користування коштами..

  Як здати золото в ломбард

  Вирушаючи в ломбард «Благо», не забудьте взяти із собою:

  • Паспорт (копія не підійде, лише оригінал);
  • Ідентифікаційний код;
  • Сам золотий виріб

   Вам не знадобляться додаткові довідки: все, що потрібно, щоб оформити позику або здати виріб без викупу – вже у вас на руках.

   Ваш продукт оцінять. Для початку його зважать, потім проведуть перевірку вашого виробу. Спеціаліст проведе тест за допомогою реактивів, щоб підтвердити заявлену пробу металу. Це впливає на розмір вашого кредиту – у прорахунках орієнтуються на те, скільки коштує грам золота цієї проби у ломбарді на сьогодні. Проведені тести не залишать жодних слідів на виробі. Після виконаних маніпуляцій співробітник розрахує відсоток користування кредитом залежно від терміну, який ви хочете взяти позику. У цей момент також не зайвим буде уточнити, чи не передбачено жодних спеціальних умов і чи немає акцій. Якщо вас влаштують усі цифри, залишається лише підписати договір та отримати гроші. Займає вся процедура трохи більше 15 хвилин.