0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Золото подешевшало до місячного мінімуму на ймовірності скорочення QEIII в США

Золото подешевшало до місячного мінімуму на ймовірності скорочення QEIII в США

14.11.2013

Вартість золота знизилася до кінця торгів вівторка до мінімуму за місяць на тлі можливості скорочення програми зі стимулювання економіки США Федрезервом в поточному році , свідчать дані бірж.

До закриття торгів грудневий ф'ючерс на золото на нью - йоркській біржі Comex подешевшав на 9,9 долара , або 0,8 % , - до 1271,2 долара за тройську унцію.

У вівторок глава ФРБ Далласа Річард Фішер порекомендував ринкам почати готуватися до можливого раннього скорочення QEIII . Крім того , керівник ФРБ Атланти Денніс Локхарт заявив , що ФРС буде активно обговорювати можливість скорочення обсягів програми з викупу активів у грудні.

«Ринок виглядає стурбованим через те , що скорочення кількісного пом'якшення може рано чи пізно початися <... > сильний курс долара і в цілому хороша економічна статистика знижують інтерес до дорогоцінних металів » , - сказав глава з досліджень FastMarket Вільям Адамс ( William Adams ) агентству Bloomberg .

За матеріалами - news.mail.ru