0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
У Дніпропетровську вже 10 «Благо»!

У Дніпропетровську вже 10 «Благо»!

30.03.2015

Новий офіс мережі ломбардів «Благо» приступив до роботи в Дніпропетровську. Відкрилося на Донецькому шосе, 2Б представництво дозволить розширити можливості надання якісних фінансових послуг жителям лівобережної частини міста.

Відділення, яке стало 10-м на дніпропетровській карті «Благо», працює без вихідних і традиційно гарантує клієнтам максимальну оцінку застав, широкий вибір кредитних продуктів і єдині стандарти обслуговування. У новому офісі видаються не тільки кредити під заставу золота, срібла або техніки, а й беззаставні позики до 3 тисяч гривень від партнера «Благо» - компанії Cash Point. Крім цього, у відділенні також надається можливість придбати актуальні моделі електронної техніки і різні ювелірні прикраси за прийнятними цінами.

Нагадуємо, що клієнти можуть також скористатися послугою дистанційного погашення відсотків і приєднатися до програми лояльності «Десерт», яка гарантує ще більш вигідні умови кредитування.

Мережа ломбардів «Благо» має 15-річний досвід у сфері заставного кредитування фізосіб в Україні. На даному етапі представлена ​​260 відділеннями в усіх регіонах країни. «Благо» - кращий ломбард України за версією конкурсу «Фаворити Успіху-2014».

Адреса та графік роботи нового відділення:

м.Дніпропетровськ, Донецьке шосе, 2б (орієнтир - ринок «Фрунзенський», біля магазину «Єва»), Пн.- Нд .: 8: 00-20: 00