0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Розширено можливості заставного кредитування у Вознесенську

Розширено можливості заставного кредитування у Вознесенську

19.09.2017

Днями роботу розпочало друге відділення мережі ломбардів «Благо» у Вознесенську Миколаївської області. У ньому жителі та гості міста зможуть оформити кредит під широкий перелік застав: золота, срібла, побутової й електронної техніки, спортінвентарю, будівельних інструментів та ін.

Крім цього, вони також можуть скористатися спеціальними умовами для кредитів під заставу золота: для нових клієнтів у «Благо» діє спеціальний тариф «Тест-Драйв», який передбачає ставку всього 0,001% на день.

Необхідну суму готівкою можна отримати, навіть якщо у клієнта немає можливості залишити заставу. Наші партнери - мережа Cashpoint - запропонує в такому випадку кредити без застави до 7 тис. грн.

У новому «Благо» також представлений великий вибір техніки та ювелірних прикрас - тут можна з легкістю підібрати подарунки собі або близьким!

Всеукраїнська мережа ломбардів «Благо» працює на ринку заставного кредитування понад 18 років. На сьогодні у всіх регіонах України нараховується понад 330 відділень. У Миколаївській області ломбарди «Благо» працюють в Южноукраїнську, Первомайську, Вознесенську та безпосередньо в обласному центрі.

Адреса та графік роботи нового відділення:

  • Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Центральна (Синякова), 6/17 (орієнтир - Центральний ринок), пн-нд: 8:00-19:00