0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Новомосковськ: удвічі більше вигідних кредитів від «Благо»

Новомосковськ: удвічі більше вигідних кредитів від «Благо»

26.01.2017

Ще більше можливостей економити на кредитах у «Благо» з'явилося у жителів Новомосковська Дніпропетровської області - в місті відкрилося друге ломбардне відділення мережі. Представництво, що розташувалося на вул.Гетьманська, 35, пропонує широкий вибір кредитних продуктів і послуг клієнтам.

Необхідну суму готівкою можна отримати під заставу виробів із золота і срібла, а також побутової й електронної техніки. До того ж, абсолютно безкоштовно у відділенні можна перевірити пробу і справжність виробів із дорогоцінних металів, здійснити оцінку предметів застави.

Оптимальне рішення фінансових питань також буде запропоновано клієнтам, котрі не мають можливості залишити заставу: вони можуть скористатися послугою беззаставного кредитування від партнера «Благо» - мережі Сash Point - і оформити кредит до 7000 гривень. Крім того, можна придбати ювелірні прикраси або техніку за привабливими цінами.

Мережа ломбардів «Благо» працює на ринку понад 17 років і на сьогодні представлена мережею з більш ніж 320 відділень у всіх регіонах країни. У Новомосковську відтепер нараховується два офіси компанії. «Благо» - неодноразовий переможець конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху».

Адреса та графік роботи нового відділення:

  • Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 35 (орієнтир - магазин «Оптика»), пн-нд: 8:00-20:00