0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Нова комбінація золота і срібла

Нова комбінація золота і срібла

15.08.2013

Gold / silver ratio продовжує стрімко падати: після досягнення в кінці липня максимальної позначки, що перевищує 67, коефіцієнт до середини серпня опустився нижче 62. Основна причина цього полягає в тому, що срібло - це промисловий метал, який повинен отримати вигоду з відновлення американської і світової економіки. Я ж у черговий раз підкреслюю високу кореляцію gold / silver ratio з індексом менеджерів із закупівель від ISM.

Зростання ділової активності у виробничій сфері в червні-липні призвів до того, що коефіцієнт, що характеризує співвідношення вартості золота і срібла, почав стрімко падати.

На мій погляд, не останню роль у процесі відновлення котирувань дорогоцінного металу зіграла стійкість штаблери, які продовжують нарощувати обсяг його покупок. У липні американський монетний двір реалізував 4,4 млн унцій срібних монет. Цей показник виявився максимальним з вересня 2011 року, якщо виключити дані січня 2011-2013-го, так як у першому місяці року попит традиційно високий.

Незважаючи на те, що дорогоцінний метал показував з початку року гірші результати не тільки серед усіх активів сектора, але і серед 24 найбільш значущих інструментів товарного ринку, запаси срібних ETF залишалися стабільними, збільшившись в січні-липні на 2%, в той час як золоті біржові фонди втратили 23%. При цьому за підсумками липня срібні ETF залучили понад 536 тонн, показавши найкращий результат серед спеціалізованих інститутів, орієнтованих на дорогоцінні метали. В даний час запаси найбільшого біржового фонду IShares Silver Trust знаходяться поблизу історичних максимумів і складають 10,397 тис. тонн.

Біржі також не поспішають розлучатися з сріблом. Резерви дорогоцінного металу на COMEX залишаються стабільними, у той час як кількість золота на її складах скоротилася з майже 3 млн унцій в лютому до 817,5 тис. унцій в серпні.

Велике значення для срібла матимуть майбутні публікації з інфляції і промисловому виробництву в США. Зміна першого показника вплине на весь сектор дорогоцінних металів. Побоювання FOMC з приводу дефляції в Штатах збільшило ймовірність продовження QE в колишньому обсязі, принаймні, до кінця поточного року. Якщо CPI і PCE в липні сповільняться, то це позитивно відіб'ється на дорогоцінних металах. Зростання показників стане додатковим козирем для «яструбів» ФРС.

Цікавою видається реакція сектора на публікацію даних щодо промислового виробництва в США. Вихід позитивних даних сприятиме подальшому скороченню gold / silver ratio, тому має сенс сформувати комбіновану стратегію, засновану на Лонг по сріблу і шортах по золоту з метою 55-57 унцій першого за одну унцію другого.

По матеріалам - investcafe.ru