0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Ломбард «Благо» поліпшив умови кредитування пiд заставу срiбла

Ломбард «Благо» поліпшив умови кредитування пiд заставу срiбла

20.08.2013

Раніше в мережі ломбардів «Благо» ювелірні вироби, а також столові прилади з срібла 925-ї проби оцінювали від 3,5 до 5 грн за грам. У зв'язку з підвищенням вартості цього металу на світовому ринку (15% за 2 тижні), мінімальна сума оцінки металу складе тепер 4 грн. за грам і більше, залежно від ваги виробу.

Підвищення ціни не є акційною пропозицією, відтепер це постійно діючий тариф. Ломбарди «Благо» надають кредит під заставу навіть тих виробів, на яких відсутнія проба. Завдяки новим технологіям фахівці ломбардів можуть визначити якість сплаву при оцінці виробу навіть без проби.

«Ключова характеристика нашої політики - комфорт клієнтів при використанні наших послуг. Починаючи з високої оцінки заставних виробів, зручного часу роботи та місця розташування, закінчуючи додатковими послугами. Ми будуємо свою фінансову стратегію таким чином, щоб давати найвищу оцінку застав під мінімальні відсотки, що дозволяє нашим клієнтам отримувати на руки дешеві кредити », - зазначив генеральний директор мережі ломбардів« Благо »Олександр Северинов.

Нові умови кредитування під заставу срібла  набули чинності одночасно у всіх ломбардах мережі «Благо».