0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Змінилося розташування одного з офісів «Благо» у Києві

Змінилося розташування одного з офісів «Благо» у Києві

27.02.2020

Представництво «Благо» у Києві на проспекті Науки, що поряд з Центральним автовокзалом, змінило місце розташування. Відділення було переміщено в групу нежитлових приміщень №1, літера «Г», що за 200 метрів від попередньої локації.

У відділенні ви можете отримати гроші під заставу цінностей: золотих чи срібних прикрас, електроніки, комп’ютерної, побутової техніки, різноманітних товарів для спорту, туризму, хобі. Також тут можна оформити позику і без застави – для цього знадобиться паспорт та ІПН.

У відділенні є можливість підібрати для себе чи для подарунку золоту прикрасу, техніку, різноманітні товари для дому. Практичні покупці, що не бажають переплачувати, оцінять гарний вибір та приємну вартість товарів у «Благо». Річ, що сподобалася, можна придбати і в розстрочку, так покупка буде ще менш відчутною для бюджету.

Мережа «Благо» – одна із найбільших в країні, досвід компанії на ринку кредитування нараховує понад 20-ть років успішної роботи.

Адреса і графік роботи відділення:

  • м. Київ, просп. Науки, 4 (Центральний автовокзал, група нежитлових приміщень №1, літ. «Г»), пн-нд: 08:00-20:00.