0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
'Благо' пропонує харків'янам заощадити на кредитах

"Благо" пропонує харків'янам заощадити на кредитах

05.05.2015

Жителям Харкова надається унікальна можливість кредитування без відсотків - в рамках програми «Щедрий сусід» від мережі ломбардів «Благо». У новому харківському відділенні в районі станції метро «Маршала Жукова» протягом чотирьох місяців з моменту відкриття кожен клієнт може оформити перший займ зі ставкою всього 0,001%.

«За 9 років роботи на ринку першої столиці« Благо »дійсно стало надійним помічником харків'ян у вирішенні їхніх фінансових питань. З відкриттям нового представництва ми не тільки розширюємо можливості заставного кредитування в місті, а й пропонуємо клієнтам істотно заощадити на кредитах », - зазначив директор з маркетингу« Благо »Віталій Соловйов.

Відділення, яке стало 23-м на харківській карті «Благо», працює без вихідних і традиційно гарантує клієнтам уніфіковані стандарти сервісу, широкий вибір тарифних планів і рекордну оцінку виробів.

У новому офісі видаються не тільки кредити під заставу золота, срібла або техніки, а й беззаставні позики до 3 тисяч гривень від партнера «Благо» - компанії Cash Point. Крім цього, у відділенні також надається можливість придбати електронну техніку та ювелірні вироби за привабливими цінами.

Мережа ломбардів «Благо» працює на ринку заставного кредитування України з 1999 року і представлена ​​265 відділеннями в усіх регіонах країни. Визнана кращим ломбардом України в конкурсі торгових «Фаворити Успіху-2014».

Адреса та графік роботи нового відділення:

м.Харків, пр.Маршала Жукова, 5, Пн.- Нд .: 8: 00-20: 00