0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Безвідсоткові кредити для жителів Оболоні!

Безвідсоткові кредити для жителів Оболоні!

08.04.2015

«Благо» приготувало прекрасний сюрприз для жителів і гостей столиці! У новому відділенні в Оболонському районі Києва - по вул.Героїв Дніпра, 41 - всім клієнтам доступні безвідсоткові кредити: в рамках програми «Щедрий сусід», яка діє протягом чотирьох місяців з початку роботи офісу, можливе оформлення першої позики зі ставкою всього 0,001% .

Примітно, що відкрилося на ст.м. «Героїв Дніпра» представництво стало ювілейним - відтепер на київській карті налічується 30 офісів «Благо».

«Ми і надалі плануємо розвивати свою мережу в столиці. Вже сьогодні представництва «Благо» розташовані в крокової доступності від більшості станцій київського метрополітену. Нове відділення у ст.м. «Героїв Дніпра» дозволить розширити можливості заставного кредитування для жителів як мікрорайону, так і передмість столиці », - зазначив Дмитро Косирев, комерційний директор« Благо ».

Традиційно, в будь-якому відділенні мережі можна оформити кредит під заставу золота, срібла, коштовних каменів і техніки. Додаткова опція - беззаставні кредити до 3 тисяч гривень від партнера «Благо» - компанії Cash Point.

Компанія працює на українському ринку з 1999 року. На сьогоднішній день представлена ​​261 відділенням в усіх регіонах країни. «Благо» - переможець конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху-2014» в номінації «Ломбард».

Адреса та графік роботи нового відділення:

м.Київ, вул.Героїв Дніпра, 41, ринок «Оболонь»: пн-нд: 8: 00-20: 00