0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
У кого позичити в кризу?

У кого позичити в кризу?

26.10.2016

На цьому тижні золото буде торгуватися в діапазоні $ 1272,0 - 1347,0 за тройську унцію. Про це "Оглядачу" розповіли експерти інформаційно-аналітичного центру Forex club в Україні.

Зокрема, як заявили експерти, продовження кількісного пом'якшення економіки США буде позитивно впливати на ринки дорогоцінних металів. У той же час зростання золота буде дещо обмеженим через те, що інвестори продовжують стежити за макроекономічесой статистикою, що надходить з США, поліпшення якої може прискорити старт скорочення програми кількісного стимулювання.

"Американські дані по ринку праці, індексу ділової активності в сфері послуг від інституту управління поставками ISM за липень стануть важливими для ринку. З новин єврозони варто звернути увагу на остаточні дані по композитного індексу PMI єврозони за липень, а також на щомісячний звіт ЄЦБ за червень ", - відзначають експерти.

Якщо інвесторам внушат оптимізм європейські дані, а статистика із США знову продемонструє нестабільність поліпшень в економіці, вартість золота, як стверджують експерти, може підвищитися.

За підсумками минулого тижня вартість золота на світовому ринку знизилася, за словами аналітиків, на 1, 62% до $ 1311, 40 за тройську унцію.

За матеріалами - obozrevatel.com