0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
«ТОП-100. Рейтинги найбільших»: компанія «Благо» – лідер ломбардного ринку

«ТОП-100. Рейтинги найбільших»: компанія «Благо» – лідер ломбардного ринку

03.02.2020

29 січня в Києві відбулося нагородження переможців рейтингу «Фінанси. Опора бізнесу». Організатори – рейтинговий журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» і бізнес-медіа бюро ekonomika +.

У рамках рейтингу компанія «Благо» була відзначена як лідер сфери заставного кредитування та названа аналітиками рейтингу найбільш надійним ломбардом. Також вручили спеціальну нагороду за кращу програму лояльності на ринку ломбардів.

Віталій Соловйов, директор з маркетингу та реклами компанії «Благо»: «Понад 20 років ми надаємо нашим клієнтам варіанти вирішення їхніх проблем, транслюючи, що з будь-якої ситуації завжди є вихід - завжди є план Б. Для вирішення фінансових питань таким планом Б може стати звернення до ломбарду, де можна швидко отримати необхідну суму готівкою під заставу цінності. Якщо варіант із заставою не підходить, ми пропонуємо нашому клієнтові альтернативне рішення - кредитування без застави».

В цілому організатори відзначили в декількох номінаціях і інші мікрофінансові установи, що працюють в Україні. Зокрема, були відзначені лідери ринку у низці номінацій: технологічний ломбард та зручний у користуванні ломбард.

«ТОП-100. Рейтинги найбільших» - видання, яке спеціалізується на формуванні незалежних рейтингів українського бізнесу. Основа рейтингів - опитування експертів і аналіз економічних результатів компаній-учасниць. Кожен номер складається з трьох ключових блоків, об'єднаних єдиною концепцією. У рік виходить шість номерів «ТОП-100».

Це головне видання для тих, хто приймає рішення.

Джерело: https://aif.ua/press_release/top-100_reytingi_nayb_lshih_kompan_ya_blago_l_der_lombardnogo_rinku