0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Соціально-корпоративна відповідальність фінансових компаній

Соціально-корпоративна відповідальність фінансових компаній

18.03.2021

В рамках проекту «Корпоративний вольєр» притулку для тварин «Сіріус», компанія «Благо» стала опікуном вольєру.

Наразі у притулку «Сіріус» проживає понад 3000 собак і котів. Усі тварини обов’язково стерилізуються, також надається допомога в стерилізації безпритульних та домашніх тварин малозабезпеченим сім’ям у м. Київ та найближчих населених пунктах Київської області. Для притулку важливо привертати увагу громадськості до наявних проблем та втілювати ефективні проекти на благо суспільства на рівні м. Києва, Київської області та всієї території України. Щоб допомогти створити умови для комфортного співіснування людини та тварин.

«Благо» одна з перших фінансових компаній, яка приєдналась до такого формату проектів та на власному прикладі демонструє, як сьогодні важливо підтримувати та допомагати.

Адже саме соціально-корпоративна відповідальність кожної компанії та бренду – це можливість допомогти, підтримати та зробити свій внесок у розвиток майбутнього, адже все починається з маленьких кроків кожного з нас. Тільки разом можна змінити цей світ на краще, варто зробити лише перший крок.
Новина в блозі на Корреспондент.net
https://blogs.korrespondent.net/blog/business/4338589