0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Скільки потрібно заробляти, щоб зустріти Новий рік у всеозброєнні?

Скільки потрібно заробляти, щоб зустріти Новий рік у всеозброєнні?

19.12.2019

До Нового року – два тижні, а тому час підрахувати витратити на святкування і подарунки. Отже, які суми слід запасати до свята?

На подарунки - мінімум 1500 грн

У минулому році українець витратив на подарунки в середньому 1500 грн, а третина населення закупила презенти на 3500 грн.

До Нового року потрібно мінімум 2 великих подарунки – найближчим людям. І хотілося б, аби вони були за хорошою ціною. Але в магазинах цінники все ще високі, а купувати абищо – не хочеться.

Гарною ідеєю стане похід в ломбард «Благо». Тут великий вибір ювелірних виробів із золота та срібла: каблучки, ланцюжки, підвіски, сережки, браслети. Також тут є і техніка. А це смартфон, ноутбук, ігрова приставка, мультиварка, перфоратор, шуруповерт і навіть велосипед або сноуборд для того, хто про нього давно мріє! Можна зібрати дуже непоганий комплект подарунків. І зауважте – за ціною, що набагато доступніша, чим в магазинах.

Якщо бюджет невеликий і не дозволяє купити всі заплановані подарунки, можете скористатися розстрочкою 0% на покупку товарів у мережі «Благо».

Стіл на компанію – від 3500 грн

Таку цифру озвучено експертами. Це без надмірностей і не більше, ніж на 8 осіб. Сума вражає, але і економити не хочеться. А де взяти гроші на все, якщо зарплата у вас середньостатистична?

Варіант рішення – оформити невеликий кредит у «Благо». Можна отримати позику під заставу цінності або без застави, оформлення близько 20 хвилин, без довідок і поручителів. Це найпростіший спосіб зробити так, аби найбільше сімейне свято пройшло в чудовій атмосфері.

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/skilki-potribno-zaroblyati-schob-zustriti-noviy-rik-u-vseozbroyenni-1460541.html?fbclid=IwAR2K5OJtytEhivkqzKadxG0esUwq_pmg3rdM5xfnXNkqGsAweN2Nbe2rK1o