0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Прості та вигідні кредити. Чи можливо це?

Прості та вигідні кредити. Чи можливо це?

08.11.2018

Що робити, якщо грошей немає, а вони потрібні саме зараз? Напевно, в таку ситуацію потрапляв кожен.

І кожен знає, що найпростіший і найшвидший спосіб – позичити. На перший погляд, надійніше за все – у друзів або родичів.

Але чи так все однозначно? Друг повірить чесному слову і відсотків не візьме. Але що, коли повернути вчасно не вийде? Взаємини назавжди зіпсовані?

Щоб не випробовувати дружбу на міцність, краще скористатися планом Б – звернутися за швидким кредитом. Є непотрібний смартфон або інша техніка, прикраси із золота чи срібла? Можете взяти кредит у ломбарді під заставу широкого переліку товарів. Якщо можливості залишити заставу немає, варто розглянути кредит «до зарплати»: його можна оформити лише за паспортом та ІПН протягом 15 хвилин.

Якщо ви самі не можете визначитися, який кредит вам більше підходить – під заставу або без застави, приходьте до «Благо». Це одна з провідних фінансових компаній України, де в буквальному сенсі слова під одним дахом – в одному відділенні – можна оформити позику під заставу або без застави на вигідних умовах. Зробити правильний вибір вам допоможуть консультанти безпосередньо у відділенні.

Беззаперечною перевагою компанії також є широка географія – на сьогодні відділення працюють у 115 містах в усіх регіонах України.

«У нас зовсім невелике містечко, і дуже зручно, що така солідна мережа відкрила тут своє представництво, – розповідає Марина Олексіївна, мешканка Чугуєва Харківської області. – Мені терміново знадобилися кошти на подарунок племіннику на весілля, а зарплату затримували. Я тимчасово заклала свої золоті сережки до ломбарду «Благо», отримала необхідну суму готівкою – і вже до вечора купила запланований подарунок. Буквально за два тижні все повернула і забрала свою прикрасу. Всі залишилися задоволені: і молодята, і я».

Що показово, для нових клієнтів у ломбарді «Благо» передбачено тариф «Тест-Драйв». Це спеціальна безстрокова акція, за якою перший кредит під будь-який вид застави можна оформити всього під 0,001% на день.

Як це працює? Ви приносите виріб, укладаєте договір, отримуєте на руки гроші, а згодом повертаєте стільки ж, скільки і взяли, забираючи своє заставне майно цілим і неушкодженим. І найголовніше – жодних переплат за користування грошима. Не доведеться навіть витрачатися на коробку цукерок на знак вдячності, як у випадку з другом.

«Ми розуміємо, що звертатися до кредитної установи для багатьох через упередження – це винятковий випадок. Тому і робимо все можливе, щоб знайомство з цим видом послуг відбувалося в максимально комфортних умовах, без будь-яких ризиків для клієнта, – підкреслює директор із маркетингу «Благо» Віталій Соловйов. – Завдяки тарифу «Тест-Драйв» клієнти можуть самостійно переконатися, що кредит від «Благо» – це вигідно, не страшно і, до того ж, дуже зручно. За аналогією з автомобільною тематикою – це як протестувати авто, перш ніж вибрати відповідне».

Нічого запропонувати в якості застави? І тут «Благо» піде вам назустріч. Практично в будь-якому представництві можна оформити кредит і без застави на суму до 20 000 гривень. Жодних довідок, поручителів, та й заявку можна попередньо подати через сайт, контакт-центр за номером 0 800 505 544 або через sms.

Більшість відділень «Благо» працюють без перерв і вихідних. Знаходьте найближче на blago.ua і не відкладайте рішення ваших фінансових питань. Позичити в «Благо» – так само просто і вигідно, як у друга. Тільки ви не ризикуєте втратити останнього.


Джерело: https://24tv.ua/novini_ekonomiki_tag1123