0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Новини з блогу «Благо» на Мінфін

Новини з блогу «Благо» на Мінфін

17.03.2021

Як і коли вигідно купувати золото в ломбарді
Є кілька аспектів, на які необхідно звернути увагу, щоб зробити вигідну і безпечну покупку:
Щоб купити якісне золото, головне правильно вибрати ломбард.
Звертайтеся в мережеві ломбарди, які працюють на ринку не менше 10-ти років. За прикладом фінансової компанії «Благо», яка існує на ринку 22 роки, такі ломбарди турбуються про свою репутацію та мають штат із професійних оцінювачів та кредитних експертів.
При прийманні прикрас експерти проводять ретельну оцінку проби золота і справжності дорогоцінних каменів. Прикраси вивчаються з використанням сучасних технологій, Тому підробки і низькоякісні речі не надходять у продаж.

Після професійної оцінки виріб отримує ярлик і цінник з детальним описом товару: ваги, проби, каменів. Також можна перевірити клеймо з пробою, щоб переконатися у відповідності клейма та інформації на ярлику.

Зовнішній вигляд прикрас.

Вироби з дефектами, як правило, скуповуються ювелірними заводами на перетоплювання, а на вітрини магазинів ломбарду потрапляють тільки прикраси в гарному стані. Нерідко клієнти здають в ломбард абсолютно нові кільця або сережки з фірмовими бірками ювелірних магазинів.
Ціна
Вартість золотих прикрас в ломбардах дуже вигідна. Щоб купити прикрасу вигідніше, стежте за курсом золота та сезонними, святковими знижками, які проходять в магазинах ломбардів.
Наразі в магазинах мережі ломбардів «Благо» можна нові придбати прикраси з діамантами за знижкою до -50%. Акція діє до кінця березня.
Адресу найближчого відділення можна знайти за посиланням: https://blago.ua/ua/offices

Новини в блозі «Благо» за посиланням:
https://minfin.com.ua/blogs/blagoofficial/165682