0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Компанією року за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру визнано мережу ломбардів 'БЛАГО'

Компанією року за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру визнано мережу ломбардів "БЛАГО"

31.08.2021

Щороку експерти Всеукраїнського галузево-аналітично центру обирають кращу компанію у своїй галузі. У 2020 році кращою компанією серед ломбардів України визнано мережу ломбардів "БЛАГО".

"Ця нагорода підтверджує, що мережа ломбардів "БЛАГО" є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує найякісніші послуги. Присвоюючи цій компанії відзнаку ми аналізували її надійність та інвестиційну привабливість підприємства", – зауважують у Всеукраїнському Центрі.

Мережа ломбардів "БЛАГО" працює на українському ринку заставного кредитування понад 22 роки. За цей час компанія відкрила 328 відділень у 111 містах та допомогла понад 3.3. млн українцям.

Та головною своєю відзнакою у компанії вважають те, що клієнти впізнають їх і завжди схвально відгукаються про співпрацю з фінансовою установою.

"Ми регулярно отримуємо звіти від компанії, що проводить дослідження пізнаваності ломбардів на всій території України і з впевненістю можемо сказати, що нам не соромно за нашу роботу, адже люди не тільки знають про нас, а й завжди залишають гарні відгуки про співпрацю з нами", – зазначили у компанії.

Такого успіху мережа досягла завдяки неухильному виконанню чотирьох принципів:

  1. Експертиза. Надзвичайно важливим етапом оформлення позики під заставу є – експертна оцінка майна. З метою максимально фахової експертизи фахівці компанії постійно підвищують свій професійний рівень.
  2. Доступність. Наразі в Україні функціонує 328 відділень "БЛАГО" у 111 містах, що робить мережу однією з найпоширеніших в Україні
  3. Лояльність до клієнтів. Для клієнтів мережі діє програма лояльності "Десерт", яка передбачає бонуси за кожне погашення кредиту, покращення умов кредитування, додаткові бонуси при активних акційних програмах та погашення відсотків по кредиту бонусами.
  4. Зручна система погашення кредиту. Для максимального комфорту клієнтів передбачено три методи розрахунку: онлайн на нашому сайті, у найближчому відділені та у будь-якому відділені будь-якого банку за реквізитами.

Ще одною перевагою цієї мережі є портфель послуг, серед яких: перший кредит під 0,001%, гнучка програма лояльності та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У компанії запевняють, що не женуться за нагородами, а лише наполегливо працюють для своїх клієнтів.

"Нам дуже приємно отримати цю високу та почесну нагороду, але, пріоритет для нас не нагороди – а задоволені клієнти яким ми змогли допомогти у скрутну годину. Особливо, коли ми говоримо про минулий, 2020 рік, який був ускладнений пандемією і для багатьох українців саме заставне кредитування стало виходом з скрути", - йдеться у повідомленні компанії.

Джерело: Главред