0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Гроші під заставу: як працюють ломбарди в Україні

Гроші під заставу: як працюють ломбарди в Україні

13.12.2016

Інтерв'ю з київським переможцем акції

Як ми і обіцяли, публікуємо інтерв'ю з другим переможцем акції, яка завершилася в червні.

Нагадаємо, що акція проходила в нових відділеннях мережі ломбардів «Благо» у м. Київ та м. Чернівці, призом стали два сучасних телевізора.

Радістю від виграного подарунку поділилася киянка Лідія Семенівна.

Благо: Лідія Сергіївна, розкажіть, будь ласка, про перший телевізорі, який ви дивилися у себе вдома?

Л.Д.: Перший телевізор з'явився у нас понад півстоліття тому, в 60-х роках. Тоді кожен п'ятий телевізор у радянській сім'ї був марки «Рекорд». І ми пишалися таким телевізором.

Благо: А яку роль телевізор займає у вашій родині? Чи боротьба за пульт?

Л.Д.: Ми живемо мирно, боротьби за пульт у нас немає. Телевізор в сім'ї - це відпочинок. Так, як я проводжу багато часу на кухні, то в основному дивляться телевізор донька і чоловік. Тепер я зможу частіше дивитися улюблені фільми і програми, при цьому балуючи смакотою свою сім'ю.

Благо: Зараз на українському телебаченні багато розважальних та інформаційних програм. Як кажуть, є з чого вибрати. Чого ви віддаєте перевагу при перегляді, а що викликає негативні емоції?

Л.Д.: Я дуже люблю телеканал Інтер, СТБ, 5 канал, ТВі. Віддаю перевагу політичним передачам, оскільки для мене важливо бать в курсі того, що відбувається в нашій країні. Коли хочеться підняти настрій, я включаю X-фактор, Україна має талант, Голос країни. Хочу відволіктися - включаю цікавий фільм або серіал.

Благо: Якби у вас була можливість взяти участь у телевізійному шоу, щоб це було за шоу?

Л.Д.: Я дуже люблю свою країну, тому могла б виступити на будь-якому каналі 

Благо: Ви вперше стали переможцем розіграшу або у вас вже були щасливі приклади?

Л.Д.: Раніше я працювала на заводі Росинка і мені пощастило виграти там килим. А взагалі мені рідко щастить на такі акції.

Благо: Коли ви відвідали відділення Благо, ви думали що при оформленні кредиту виграєте приз?

Л.Д.Конечно, я і припустити не могла, що станеться така радість! Коли я отримала запрошення по смс, я якраз потребувала грошей. Раніше мене подруга виручала, але не могла ж я до неї постоянка звертатися. Ось вирішила скористатися послугами ломбарду Благо.

Благо: Основним поштовхом щодо прийняття рішення піти за кредитом в ломбард для вас стало смс-повідомлення?

Л.Д. Так, відмінною рисою було те, що відділення відкрилося недалеко від мого будинку, я звернула увагу на смс і вирішила ризикнути. Думаю, сходжу на розвідку. У підсумку смс обернулося щасливою радістю від виіграного телевізора!