0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
Блог 'Благо' на Мінфін

Блог "Благо" на Мінфін

12.03.2021

Поговоримо про ломбард?

Навколо слова «ломбард» існує багато стереотипів.

Ми зібрали ТОП – 5 міфів про діяльність ломбардів, щоб розвіяти їх та розказати Вам про реалії діяльності ломбарду в сучасному світі.

Отже, міф №1.

У ломбардах скуповують крадені речі.Згідно із законом, здати річ можна тільки при реєстрації і пред'явленні документа, що посвідчує особу, а це абсолютно не влаштовує злодіїв.

Міф №2.

Клієнти ломбарду асоціальні особистості. Якщо, вірити в ці домисли, то виявиться, що до волоцюг та жебраків можна внести іспанську королеву Ізабеллу, яка заклала в ломбард свою корону, щоб спорядити експедицію Колумба та прусського короля Фрідріха Великого, який регулярно позичав гроші для можливості організувати свої військові походи. Сучасні ж люди за допомогою ломбардів вирішують свої фінансові труднощі та обмінюють непотрібні в побуті речі на гроші, щоб купити актуальні.

Міф №3.

Послуги ломбарду процвітають в часи економічної кризи.Вся відповідь в законі економіки: в період криз, політичних і економічних потрясінь рівень доходів ломбардів не підвищується. У той же час при стабільному розвитку економіки і високому рівні платоспроможності населення активність користування ломбардами підвищується. Це пов'язано з тим, що люди більше впевнені в завтрашньому дні і твердо знають, що легко зможуть викупити свою цінну заставу. Тому, активізуються ломбарди не в кризу, а саме в періоди матеріального благополуччя.

Міф №4.

В ломбардах високі відсоткові ставки.Якщо порівняти з мікрофінансовими організаціями та банками, ломбард надає нижчі відсотки, оскільки гарантією порядності клієнта служить закладена річ. Саме в «Благо» можливі індивідуальні умови для кожного клієнта. Ви можете отримати потрібну Вам суму із найменшим відсотком за користування. А для тих, хто вирішив скористатись послугами вперше діятимуть спеціальні умови – відсоткова ставка під 0,001% на день!

Міф №5.

Повернути свою заставу непросто.Цей стереотип зародився ще в 90-ті роки. Сьогодні ж діяльність будь-якого ломбарду та його взаємовідносини з клієнтами, контролюються державними органами. Кредит в ломбарді по надійності не поступається банківському, але при цьому оформляється набагато швидше (не потрібно довідок і поручителів) і позичальник також знаходиться під надійним захистом чинного законодавства.

https://minfin.com.ua/blogs/blagoofficial/165312/