0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru
'БЛАГО' - 'Компанія Року 2020'

"БЛАГО" - "Компанія Року 2020"

30.08.2021

На вітчизняному ринку заставного кредитування працює 287 установ, які пропонують українцям свої послуги. З-поміж всього цього різноманіття найяскравіше виділяється мережа ломбардів "БЛАГО".

І робить це не лише своєю вивіскою, а портфелем послуг, 22-ох річним досвідом на ринку та багатомільйонною армією клієнтів. За роки свого існування компанія відкрила 328 відділень у 111 містах. Клієнтами компанії стали понад 3.3 млн українців.

У чому ж секрет однієї з найуспішніших фінансових установ України? У компанії виділяють чотири основних вектори роботи: експертиза, доступність, лояльність та зручна система погашення кредиту.

Першим пунктом у компанії виділяють експертизу, адже саме від неї у багатьох випадках залежить оцінка застави.

"Надзвичайно важливим етапом оформлення позики під заставу є – експертна оцінка майна. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень задля того, щоб якісно оцінити ваше майно", - йдеться у повідомленні фінансистів.

Не менш важливим напрямом роботи у "БЛАГО" називають доступність.

"Дуже важливо, щоб клієнти завжди мали змогу швидко знайти відділення, яке розташовано у зручному місці, поряд з їх домом чи роботою. Наразі в Україні функціонує 328 відділень у 111 містах і ми постійно розширяємо мережу задля наших клієнтів", – зазначають у "БЛАГО".

Неабияку увагу у мережі ломбардів приділяють і програмі лояльності.

"Наші клієнти для нас – найголовніше. Саме тому ми впровадили програму лояльності "Десерт", яка передбачає бонуси за кожне погашення кредиту, покращення умов кредитування, додаткові бонуси при активних акційних програмах та погашення відсотків по кредиту бонусами", - підкреслюють представники фінустанови.

І останнім пунктом, але не останнім за значущістю, є зручна система погашення кредиту.

"Клієнтоорієнтованість – один з основних принципів роботи нашої мережі ломбардів – йдеться у повідомлені. – Для максимального комфорту клієнтів ми передбачили три методи розрахунку: онлайн на нашому сайті, у найближчому відділені та у будь-якому відділені будь-якого банку за реквізитами".

Саме завдяки неухильному слідуванню цим принципам мережа ломбардів "БЛАГО" і була визнана "Компанією Року 2020".

Організатори премії зазначають, що перемога у зазначеному конкурсі свідчить про високий рівень послуг та беззаперечну першість компанії на ринку.

"Ця відзнака підтверджує, що мережа ломбардів "БЛАГО" є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує найякісніші послуги. Присвоюючи цій компанії відзнаку ми аналізували її надійність та інвестиційну привабливість підприємства", - повідомили організатори премії.

Джерело: Вікно УНІАН