0 (800) 30-30-32 Усі способи зв'язку
Звернення споживачів, повідомлення споживачів та інших осіб про належність споживача до захищеної категорії приймаються:
Гаряча лінія 0 (800) 30-30-32
Щодня пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 8:00-20:00
дзвінок безкоштовний
FAQ
ua
ru

Ломбард Одеса

Розширений пошук
Послуги
Типи оплат
Очистити фільтри
Всього об'єктів знайдено : 8
На мапі Списком

Надійний та вигідний ломбард в місті Одеса — “Благо”. Вісім представництв з професійним сервісом, чесними цінами та сучасними кредитними пропозиціями. Тут за 10-15 хвилин ви зможете обміняти золото чи техніку на гроші в кредит.

Мапа “Благо” — відділення ломбардів в Одесі

Представництва розташовані у різних районах міста, а тому просто знайти зручну локацію для отримання кредиту. Усі ломбарди в Одесі приймають під заставу як золото, так і техніку, що значно розширює перелік майна, яким можна скористатися у випадку, коли потрібні гроші.

Точна оцінка застави можлива лише у відділенні, та попередньо можна дізнатися, яка на сьогодні актуальна ціна золота в ломбарді, або яку суму запропонують за вашу техніку, скориставшись відповідним калькулятором на сайті.

Оформляється кредит у ломбарді Одеси “Благо” за паспортом та ІПН. Сама процедура проходить так:

  • огляд та оцінка майбутньої застави;
  • оформлення кредитного договору;
  • отримання коштів готівкою чи на карту.

Послуги ломбардів в Одесі: кредитування та продаж

Клієнтам доступне стандартне заставне кредитування під відсоток, а також кредитний продукт “Швидке рішення” — застава на 1 день, якщо викуповувати цінність не планується. В кожному відділенні працює ломбард техніки, а тому перелік речей, що можуть послужити заставою широкий — від телефону до газонокосарки. Також у відділенні-магазині можна вигідно придбати техніку та інші товари.

Якщо у вас є потреба звернутися в ломбард в Одесі, обирайте “Благо”:

  • Справедлива цінова політика.
  • Професійна підготовка персоналу та якісний сервіс.
  • Чесна оцінка.