Золото – приваблива інвестиція при нестабільності фінансового ринку

Золото – приваблива інвестиція при нестабільності фінансового ринку

13.03.2020

10 березня Reuters повідомила, що ціна золота досягла 1700 доларів за унцію – це максимально високий показник за минулі 8 років. Однак експерти прогнозують і подальше потенційне зростання цін на золото, до кінця року очікується до 1800 доларів за унцію.

Це слід врахувати тим, хто сьогодні вирішує, куди вкласти свої заощадження.

Очевидне рішення – валюта. Але світовий тренд – це інвестувати в золото при нестабільних умовах на ринку. Валютні ринки складно спрогнозувати, а метал є надійним капіталовкладенням. З цих причин фінансові консультанти радять 10% інвестицій тримати саме в золоті.

Якщо ви вирішуєте, куди витратити свій накопичений капітал, пропонуємо слідувати світовим тенденціям та інвестувати його в золото.

З «Благо» це просто, оскільки придбати метал можна в будь-якому відділенні. Вартість граму лому золотих виробів чи ж самих золотих виробів доступніша, порівняно з цінами ювелірних крамниць. У мережі поточна ціна золотого лому 585 проби – від 800 грн/грам, вартість же золотих прикрас 585 проби – від 878 грн за грам металу. Золоті вироби завжди можна використати для отримання живих грошей – як заставу при кредитуванні, перепродавши їх.

З питань придбання золота звертайтеся у будь-яке відділення «Благо» чи в контакт-центр за телефоном 0 800 505 544 (дзвінки безкоштовні по Україні).