Cashpoint

Шановні клієнти компанії Cashpoint! Ми раді вітати вас на сайті ТМ «Благо». Цей бренд об'єднав беззаставне і заставне кредитування. Якісні фінансові послуги від ТОВ «Бі Ел Джи мікрофінанс» тепер доступні під ТМ «Благо».
Виберіть суму на кредитному калькуляторі Кредит онлайн на карту
Виберіть суму
Введена неправильна сума.
Отримати кредит готівкою
Сума: 9 000
Термін: 3 дня
Вказуйте будь ласка коректний номер телефону. На нього буде відправлений смс-код підтвердження.
умовами
Введено невірний код.
Дякуємо! Ваша заявка успішно відправлена.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.
Дякуємо! Ваша заявка успішно відправлена.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

Кредити Кешпоінт відтепер оформлюються під ТМ «Благо»

Для багатьох жителів України Кешпоінт став надійним фінансовим помічником. Відтепер ці позики доступні під маркою «Благо» та оформлюються у фірмових брендованих відділеннях.

Фінансові труднощі бувають у кожної людини. Хтось вирішує їх за допомогою друзів, родичів, а хтось відразу звертається за мікропозикою в Cashpoint: у Києві чи навіть невеликому районному центрі завжди можна знайти представництво, де видається цей кредит. Але відтепер орієнтуватися потрібно на назву «Благо».

Чому варто розглянути позику від Кеш поінт усім, хто думає, де позичити гроші:

  • Просто та швидко. Документи, що знадобляться, завжди на руках – паспорт та ІПН. Ніяких зайвих довідок і паперової бюрократії. Уся процедура оформлення займе не більше 20 хвилин.
  • Гнучкі строки. Отримати гроші можна на 7 чи 15 днів. Але завжди можна погасити кредит раніше вказаного в договорі строку без комісії та переплат. Також в Кешпоінт є можливість продовжити строк позики, якщо ви не встигли зібрати потрібну суму до означеної дати.
  • Сума на ваш розсуд. Ви обираєте суму самостійно, орієнтуючись по своїй ситуації. Отримати можна від 200 до 20 000 гривень.
  • Чесне нарахування відсотків. Відсоток нараховується на ту суму, яку ще не виплачено. Якщо ви вже погасили частину кредиту, то подальші нарахування здійснюються на залишок, розмір відсоткових виплат зменшується.

В яких ситуаціях може виручити Кешпоінт

Отримати позику може кожна людина, що досягла 21 року, на будь-які потреби, без обмежень.  Це може бути оплата комунальних послуг, термінова покупка, ремонт – перелік дуже великий.

Така лояльна політика Кеш поінт дозволяє вирішити фінансові труднощі тих категорій громадян, яких неохоче кредитують в банках:

  • Пенсіонери;
  • Студенти чи молоді люди без стажу роботи;
  • Неофіційно працевлаштовані працівники;
  • Самозайняті;
  • Жінки в декреті;
  • Позичальники з поганою кредитною історією.

Тому і популярні кредити Сashpoint в Києві, Дніпрі, Одесі, а також і в невеличких містечках по усій країні – це зручний інструмент вирішення проблем з нестачею коштів у будь-якій життєвій ситуації.

Які ще переваги гарантує Кеш поінт своєму клієнту

Вам не доведеться чекати в чергах. Оформлення кредиту відбувається за 20 хвилин, але процес можна пришвидшити, попередньо подавши заявку через форму на сайті.

Ви не прив’язані до відділення. Сплачувати за кредитом можна і без відвідування відділення – через сайт, термінали самообслуговування, особистий кабінет Приват24. Якщо вам зручніше здійснити оплату у представництві, то зробити це можна у будь-якому відділенні по всій Україні.

Ви отримуєте більш вигідні пропозиції. Якщо ви станете постійним клієнтом, то зможете отримувати кредитні кошти на більш лояльних умовах.